Firma Profili

Efor Meta a.ş olarak atıkların çevre ve insan sağlığına zarar vermelerini önlemek amacı ile toplanması, geri kazanımı, geri dönüşümü gibi değerlendirme yöntemlerini uygulamaktayız

HAKKIMIZDA
EFOR METAL MADENCİLİK GERİ DÖNÜŞÜM NAKLİYE CİVATA İMALAT SAN. ve TİC. A.Ş. 2013 yılından itibaren Hurda Plastik Hurda Alüminyum, Hurda Bakır, Sarı, Krom, vb. hurda malzemelerin alım satımını yapmak üzere İzmir’de kurulmuş olup günümüze kadar büyüyerek Türkiye’deki üretici fabrikaların önemli bir hammadde tedarikçisi konumuna gelmiştir.Şirketimiz , fabrikalardan, metal hurdası ve Plastik hurdası çıkan işletmelerden aldığı hurda metalleri ve plastik hurdaları ayrıştırıp işleyerek fabrikaların hammadde ihtiyacını karşılamaktadır Aynı zamanda plastik çapak hammaddesi tedariği ile geri dönüşüm dünyasında bir fark yaratarak bu alanda da öncü bir firma olma konusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz Şirketimiz alım satımlarda peşin ödeme politikasını prensip edinmiş olup müşteri memnuniyetiyle birlikte sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ
ileri teknoloji makina parkurumuz, geniş araç ve konteyner (İndirme Kasa) ile tonajlı malların yerinde alımlarını yapmaktayız. Makine parkurumuz ile yerinde alımlarınızda en iyi fiyat ve en hızlı çözümleri üretmekteyiz.

VİZYONUMUZ
Global pazar ortamında çok daha güçlü ve istikrarlı bir konuma gelmek. Yeni iş alanları açarak, topluma, milli ekonomiye,çevreye daha faydalı bir kurum olmak. Dürüstlük ilkesinden ödün vermeyerek, sektöründe önde gelen bir kurum olmaktır…

MİSYONUMUZ
İlkeli ve istikrarlı bir şirket olarak, atmış olduğumuz adımlar sonrasında, geleceğe güvenle bakan bir firma olmanın yanı sıra, çevreye ve topluma karşı duyarlı olmak, prensiplerimizden ödün vermeden, yarınlara daha güzel bir dünya bırakmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
İç ve dış müşteri odaklı bir firma olma hedefi doğrultusunda ve bu hedefe yönelik kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini, iş süreçlerini ve bunları uygulayan insan kaynaklarımızı geliştirerek, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak.